Etusivu
Edellinen sivu 

Piirihallituksen yhteystiedot


erovuoroiset 2022     erovuoroiset 2023  

Puheenjohtaja

Arstio Kimmo

Kemin Into
arstio@gmail.com

0400 694 751

 

 

 

 

 

Varapuheenjohtaja ja TUL:n valtuuston jäsen

Ikäläinen Jukka

Kemin Pallotoverit

jukka.ikalainen@lapinamk.fi

045 110 9206

 

 

Juutinen Alina

Kemin Työväen Uimarit

alina.juutinen@gmail.com

 

 

 

 

Berg Timo

FC-88, Kemi

timo.berg@pp2.inet.fi

040 734 3654

 

 

Pirneskoski Esa

Kemin Työväen Uimarit

esa.pirneskoski@gmail.com

050 491 8694

 

 

 

Juvonen Esa

Kemin Pallotoverit

espe.juvonen@gmail.com

050 566 9416

 

 

Purtanen Matti

Alatornion Ahjo

mattipurtanen@msn.com

 041 431 0716

 

 

 

TUL:n valtuuston jäsen

Laakso Arto

Kemin Pyöräilijät

arjula@luukku.com

040 812 7335

 

 

 

Tainio Esa

Kemin Into, Keminmaan PePa

esatainio@hotmail.com

040 5576 178

 

 

 

TUL:n hallituksen jäsen

Luokkala Petteri

Kemin Työväen Uimarit

petteri.luokkala@gmail.com

040 760 0003

 

 

 

 

   

Sami Zerni

Veitsiluodon Kisaveikot

sami.zerni@gmail.com

040 541 3083

 

 

toiminnanjohtaja

Pehkonen Pirkko

pirkko.pehkonen@tul.fi

044 901 6140

 

 

taloudenhoitaja

Blomster Mauri

mauri.blomster@seurapalvelut.fi

044 3099 175

Barents Sport Committee Finland (BSCF)

 

Vuokraa mökki Kuusamosta

emme tavoittele suuria - TAVOITTELEMME - pieniä ja suuria